Windows 10 програє операційній системі, якій вже 25 років

Зараз на головній

На відомому американському форумі Reddit розпалюються дебати щодо того, що Windows 10 втратила в процесі еволюції графічного інтерфейсу. Більшість погоджується з тим, що втратила вона, мабуть, одну з найголовніших своїх рис – наочність.
На доказ наводиться скріншот Windows 95 і тих її елементів, яких в Windows 10 більше немає, але які були б дуже корисні як мінімум для нових користувачів системи.
Windows 95

Наприклад, підкреслена буква в меню того ж Провідника (номер 1) раніше вказувала на відповідну клавішу на клавіатурі, що забезпечує швидкий доступ до команди. Це було зручно. Або ось кнопки (2) – вони мали об’ємний вигляд, і завжди було зрозуміло, що, по-перше, це кнопка, а по-друге, натиснута вона чи ні. Заголовки колонок (3) теж виглядали як кнопки, тому що за фактом вони і були кнопками. Вони і зараз є кнопками, але як по їх зовнішньому вигляду це зрозуміти, якщо людина з Windows раніше не працювала?


[adsforwp id=”10622″]

У Windows 95 були чітко позначені поля прокрутки (5), за якими користувач точно розумів обсяг і кількість вмісту папки. А позначення в нижньому правому куті вікна (7) чітко вказувало на можливість зміни його розміру. У Windows 10 такого немає.

У коментарях до цієї картинки часто можна почути думку про те, що якщо в Windows 10 раптом буде потрібно щось змінити (скажімо, в налаштуваннях), то користувач перетворюється на подобу миші в лабіринті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Експерти розповіли, що потрібно оперативно робити, якщо ваш смартфон зламали

Причиною уповільнення роботи смартфона і дивацтв у його роботі можуть бути зовсім не зайві кілька гігабайт фото в пам'яті,...

Більше схожих статей