Новини

Windows 10 програє операційній системі, якій вже 25 років

Обговорення
Windows 10
На відомому американському форумі Reddit розпалюються дебати щодо того, що Windows 10 втратила в процесі еволюції графічного інтерфейсу. Більшість погоджується з тим, що втратила вона, мабуть, одну з найголовніших своїх рис – наочність.
На доказ наводиться скріншот Windows 95 і тих її елементів, яких в Windows 10 більше немає, але які були б дуже корисні як мінімум для нових користувачів системи.
Windows 95

Наприклад, підкреслена буква в меню того ж Провідника (номер 1) раніше вказувала на відповідну клавішу на клавіатурі, що забезпечує швидкий доступ до команди. Це було зручно. Або ось кнопки (2) – вони мали об’ємний вигляд, і завжди було зрозуміло, що, по-перше, це кнопка, а по-друге, натиснута вона чи ні. Заголовки колонок (3) теж виглядали як кнопки, тому що за фактом вони і були кнопками. Вони і зараз є кнопками, але як по їх зовнішньому вигляду це зрозуміти, якщо людина з Windows раніше не працювала?


[adsforwp id=”10622″]

У Windows 95 були чітко позначені поля прокрутки (5), за якими користувач точно розумів обсяг і кількість вмісту папки. А позначення в нижньому правому куті вікна (7) чітко вказувало на можливість зміни його розміру. У Windows 10 такого немає.

У коментарях до цієї картинки часто можна почути думку про те, що якщо в Windows 10 раптом буде потрібно щось змінити (скажімо, в налаштуваннях), то користувач перетворюється на подобу миші в лабіринті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone 9 і iPhone 9 Plus прийдуть на заміну ще не презентованого iPhone SE 2

В минуле

Смартфони Samsung істотно прибавили в ціні

В майбутнє

Також буде цікаво