Новини

В Windows 10 знайшли несправність, якій вже 18 років

Windows 10

Свіжа версія Windows 10 під номером 1909 вийшла в листопаді, але вона все ще містить старий баг. На нього користувачі скаржаться вже кілька років, а вперше він з’явився ще в Windows XP, пише Softpedia .


Баг проявляється в тому, що при натисканні правою кнопкою мишки на елементі в системному треї (біля годинника справа внизу) контекстне меню з’являється під панеллю задач. Через це деякі елементи в нижній частині контекстного меню будуть недоступні. Найчастіше в цьому місці розміщується кнопка виходу з програми, через що користувач не може вивантажити її з пам’яті.

Про наявність бага в Windows 10 користувачі повідомляли ще з перших версій ОС, а особливо часто він почав проявлятися в версії 1 803, яка вийшла в квітні 2018 року. У дискусії на офіційному форумі Windows користувачі також говорять, що подібний ефект вони спостерігали ще в Windows XP, а ця система, нагадаємо, побачила світ ще в 2001 році, тобто ще 18 років тому.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Pocophone F1 скоро отримає чергове оновлення

В минуле

Броньований Oukitel: акумулятор 8000 мАг та температурний режим від -55 до 70 ° С

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle