Новини

Окрім Xiaomi та Redmi, ще один бренд попався на надокучливій рекламі в смартфонах

Обговорення
Realme X2 Pro

Індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore), який регулярно постачає ЗМІ цікавими новинами, виклав на своїй сторінці в Twitter дуже цікаве відео за участю лідера компанії Realme.


Як Realme поставила підніжку сама собі

Відеоролик був записаний в березні минулого року, в ньому виконавчий директор Realme India Мадхав Шет (Madhav Sheth) презентує смартфон Realme 3 і порівнює його з бестселером компанії Redmi, яким був Redmi Note 7.

На той момент компанії Xiaomi і Redmi почали критикувати за настирливу рекламу, яка з’явилася в оболонці MIUI. На що Xiaomi відповіла, що це є логічним способом заробітку, з огляду на мінімальну націнку на смартфони.

Ми не продаємо рекламу, ми продаємо смартфони.
Мадхав Шет
З такою гучною заявою виступив зі сцени лідер Realme всього за кілька місяців, як компанія додала рекламу в свої смартфони. Втім, задля справедливості варто додати, що Realme дозволяє відключити показ рекламних повідомлень в налаштуваннях.
Ще в жовтні 2019 представник Redmi стверджував, що компанія не збирається турбувати користувачів рекламними повідомленнями.
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Камера флагмана Samsung Galaxy S20 отримає масу корисних фішок

В минуле

Розкрито характеристики “заліза” очікуваного Realme X50

В майбутнє

Також буде цікаво