Новини

Redmi Note 7: смартфони розлітаються практично миттєво

Обговорення
Redmi Note 7
Redmi Note 7

Глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) поділився інформацією про те, що світові поставки смартфонів Redmi Note 7 досягли 15 мільйонів одиниць. Примітно, що для реалізації такої кількості апаратів Xiaomi знадобилося менше шести місяців.


Також Лу Вейбінг повідомляє, що ціни на деякі версії смартфонів знижені: Redmi Note 7 з 6 ГБ ОЗУ і 64 ГБ пам’яті тепер коштує 1199 юанів (близько $ 175), а Redmi Note 7 Pro з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ пам’яті можна купити за 1399 юанів (близько $ 205).

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7

На жаль, зниження цін поки відбулося лише на рідному для Xiaomi ринку Китаю. Однак напевно незабаром зниження вартості Redmi Note 7 відбудеться і в інших країнах.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Sony Xperia 2 можна розгледіти у всій красі

В минуле

Samsung Galaxy A50s: покращена версія A50 засвітилася в тестах

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.