Новини

Xiaomi Mi 9 Pro виявився чудовою док-станцією

Обговорення

Смартфон Xiaomi Mi 9 Pro 5G поки не представлений офіційно, але компанія Xiaomi відкрила завісу таємниці над ним на своїй сьогоднішній прес-конференції, присвяченій новій технології бездротової зарядки Mi Charge Turbo . 


Xiaomi 9 Pro 5G першим отримає підтримку Mi Charge Turbo. Для нього вже анонсовані дві бездротові зарядки потужністю 30 Вт – вертикальна з повітряним охолодженням і горизонтальна з відстеженням місця розташування гаджета.

Xiaomi Mi 9 Pro

Взагалі, смартфон буде підтримувати три види швидкої зарядки: дротова, бездротова і зворотна бездротова. З провідною і звичайною бездротовою вже все більш-менш зрозуміло. Зворотня бездротова зарядка теж підтримує технологію Mi Charge Turbo і дозволяє швидко заряджати інші гаджети прямо від смартфона Xiaomi 9 Pro 5G без проводів.  

Причому мова йде не тільки про смартфонах Xiaomi, але і про продукцію інших виробників. Наприклад, iPhone XS зарядиться таким способом на 20% за 30 хвилин.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Honor V30 – перший смартфон у світі на Kirin 990 5G

В минуле

Android 10 вийшов для ряду старих смартфонів Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.