Новини

Xiaomi рекордно опустила ціну на свій топовий 4K телевізор

Обговорення
Xiaomi TV

Компанія Xiaomi знизила ціну на 75-дюймовий розумний телевізор Xiaomi Mi TV 4S. Він дебютував в листопаді минулого року, пропонує роздільну здатність 4K, металевий корпус і фірмовий голосовий помічник.


На момент старту продажів ціна такого телевізора становила 1150 доларів. Тепер же Xiaomi оголосила, що модель можна купити в Китаї за ціною 569 доларів. Таким чином, вартість впала більш ніж удвічі. 

Xiaomi Mi TV 4S

Корпус 75-дюймового телевізора виготовляється з алюмінієвого сплаву, що використовується в космічній промисловості. Пристрій заснований на 64-бітній чотирьохядерній однокристальній системі, 2 ГБ оперативної пам’яті і 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті.

Підтримуються бездротові з’єднання Wi-Fi і Bluetooth, аудіотехнології DTS-HD і Dolby. Керувати телевізором можна за допомогою голосових команд завдяки фірмовому цифровому помічнику. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Алло безкоштовно міняє старі смартфони та іншу техніку на нову

В минуле

В Україні продаватимуть “слабку” версію Redmi K30

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.