Новини

Xiaomi Mi Band 5 порадував покупців рядом особливостей

Попит на переносну електроніку збільшується з кожним днем, тобто все більш широке коло людей вважає за краще використовувати таку на постійній основі. Назвати такий стан справ несподіваним не можна, тому що поступово функціональні можливості такого роду гаджетів розширюються. Багато хто хоче використовувати смарт-годинник, але навіть найдоступніші хороші за ціною моделі коштують не дуже дешево, тому дозволити собі їх покупку здатний далеко не кожен. Втім, на щастя, існують спортивні браслети, а вже в наступному 2020 року список таких поповниться однією довгоочікуваною новинкою, якою виявиться Xiaomi Mi Band 5. Це буде по-справжньому «топовий» фітнес-трекер, оснащений за останнім словом техніки і здатний дуже багато запропонувати.

Навіть не дивлячись на те, що зараз цей наручний гаджет все ще перебуває в стадії масового виробництва, вже відомо про те, чим він зможе порадувати всіх тих, хто захочуть його собі купити. За створення цього пристрою відповідає китайська компанія Huami, яка є дочірнім брендом корпорації Xiaomi. Саме вона створювала всі моделі фітнес-трекерів Mi Band, починаючи з самого першого покоління, тому сумніватися у високій якості нової моделі не доводиться – вона виявиться приголомшливою в усіх відношеннях, і це має відразу кілька причин. Більш того, буде в новинки і така особливість, яка точно порадує її покупців.

Xiaomi Mi Band 5 Pro

Відомо, що Xiaomi Mi Band 5 оснащений 1,2-дюймовим кольоровим сенсорним OLED-екраном, загартованим склом Corning Gorilla Glass для захисту матриці дисплея від фізичного впливу, а також сучасним ремінцем з гіпоалергенного силікону, причому на цьому самому ремінці буде повноцінна застібка, завдяки якій новий наручний гаджет абсолютно точно не спаде з руки свого власника. За підключення до смартфонів на базі Android і iOS через фірмовий додаток Mi Fit буде відповідати модуль Bluetooth 5.1 LE, у якого є одна дуже важлива і приємна особливість. Полягає така в тому, що нова технологія дозволяє відстежувати з точністю до декількох сантиметрів розташування гаджета в просторі.

Xiaomi Mi Band 5

За рахунок такої «фішки» користувачі, якщо раптом трекер десь загубиться, зможуть його швидко знайти. Втім, буде в новому наручні гаджет і куди більш важлива для більшості людей можливість, появи якої багато давно чекають. Відразу кілька авторитетних китайських ЗМІ заявили про те, що Xiaomi Mi Band 5 у версії для глобального ринку, тобто для Європи, України та інших країн світу, отримає повністю працює чіп NFC, завдяки якому власники цього гаджета, які проживають поза китайською територією, зможуть оплачувати покупки в магазинах і платити за проїзд в громадському транспорті, використовуючи платіжну систему Google Pay або якийсь її аналог, на кшталт Mi Pay Global.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button