Новини

Xiaomi Mi 10 отримає потужнішу батарею ніж Pro версія

Обговорення
Xiaomi Mi 10

У мережі продовжує накопичуватися інформація про флагманські смартфони Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, чий дебют очікується вже досить скоро.


Xiaomi Mi 10

На цей раз, подробицями поділився в соціальній мережі Weibo перевірений китайський інсайдер під ніком Digital Chat Station, який регулярно постачає громадськість достовірною інформацією.
За даними джерела, один важливий параметр Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro виявиться не зовсім таким, як стверджується в недавньому повідомленні. Якщо недавній витік з досить повними характеристиками приписує обом моделям акумулятор ємністю 4500 мА · год, то Digital Chat Station вказує різні ємності.
Що цікаво, базовій моделі Xiaomi Mi 10 тепер приписується ємність 4800 мА · год, а дорожчому і потужньому смартфону Xiaomi Mi 10 Pro – ті самі 4500 мА · год. У будь-якому випадку, це великий крок вперед в порівнянні з торішніми 3300 мА · год у Xiaomi Mi 9.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Sony PlayStation 5 удивила своими характеристиками

В минуле

Apple розроблятиме графічні процесори з Imagination Technologies

В майбутнє

Також буде цікаво