Новини

Xiaomi Mi CC9 Pro: середнячок з камерою на 108 Мп виходить вже цього місяця

Обговорення
Xiaomi Mi CC9 Pro

Добре себе зарекомендувавший інсайдер під ніком Xiaomishka опублікував дуже цікаві відомості про перший смартфон Xiaomi з камерою роздільною здатністю 108 Мп, який стане комерційно доступним продуктом.


Нагадаємо, нещодавно Xiaomi анонсувала дуже дорогий концептуальний смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha, який отримав оперізуючий екран і камеру на 108 Мп. Однак вийде цей смартфон обмеженим тиражем тільки в кінці року за ціною 2800 доларів.

Потім з’явилися відомості, що в жовтні на ринок з’явиться більш доступний 108-мегапіксельний смартфон. Висловлювалися припущення, що мова йде про модель Xiaomi Mi Mix 4.

Тепер же є і більш цікава версія, згідно з якою перший комерційно доступний смартфон Xiaomi з камерою роздільною здатністю 108 Мп вийде під назвою Xiaomi Mi CC9 Pro.

Він буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 730G, тобто його варто віднести до середнього цінового сегменту, а презентація запланована вже на 24 жовтня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone 12 Pro в кольорі Midnight Green на новому фото

В минуле

Lifecell запустив тариф у якого немає аналогів в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво