Новини

Xiaomi Mi Mix Alpha випустять тиражом 500 штук, купити поки не можна

На цьому тижні китайський виробничий гігант Xiaomi представив концептуальний смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha. Нагадаємо, в ході недавнього інтерв’ю президент Xiaomi Лін Бін (Lin Bin) фактично визнав, що Xiaomi Mi Mix Alpha – це гнучкий смартфон Xiaomi, який знаходиться завжди в складеному стані .

Цей пристрій є найдорожчим смартфоном в історії Xiaomi, його ціна становить близько 2800 доларів. В даний момент компанія готується почати дрібномасштабне виробництво, плануючи до грудня цього року випустити всього 500 смартфонів.

Деякі магазини в Китаї вже повідомили про початок прийомів попередніх замовлень Xiaomi Mi Mix Alpha, причому в деяких випадках ціна перевищує позначку 12600 доларів.

Xiaomi Mi Mix Alpha

За словами директора з маркетингу Xiaomi Чжі Чжіюань (Zhi Zhiyuan), шанувальники Xiaomi повинні ігнорувати подібні оголошення, так як це звичайний обман. Насправді зараз офіційно оформити попереднє замовлення на смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha не можна, тому немає ніякої гарантії, що ви отримаєте пристрій, зробивши це на одному з подібних сайтів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button