Новини

Xiaomi випустить “навороченого” вбивцю Mi Band 4 вже цього місяця

Слідом за першими чутками про появу нового смарт-годинника Xiaomi в мережі з’явилися нові подробиці про ключові особливості неанонсованого гаджета. Інсайдери опублікували не тільки назву і специфікації пристрою, але і поділилися очікуваною датою його релізу.

За даними мережевих джерел, смарт-годинники Xiaomi дебютують під назвою Mi Watch Color, яка нещодавно була зареєстрована разом з торговою маркою Mi Mix Alpha. Новинка під керуванням Wear OS буде побудована на базі чіпа Snapdragon Wear, отримає модулі NFC і eSIM, а також вбудований LTE-модем. Подробиці про фітнес-функції і кількості біометричних датчиків поки невідомі.

Вбивця Xiaomi Mi Band 4

За даними джерела, презентація розумного годинника відбудеться до кінця поточного місяця. Передбачувана ціна і варіанти виконання корпусу Xiaomi Mi Watch Color невідомі.

Xiaomi Mi Watch Color і Xiaomi Mi Band 4

Одразу виникає питання, чи будуть ці гаджети конкурувати між собою, адже недарма новинку вже нарекли вбивцею Mi Band 4. Можна з впевненістю сказати що ні, принаймні в питанні ціни, адже браслет 4-го покоління коштує в районі 700 гривень, а от прийдешній годинник, особливо враховуючи наявність модему четвертого покоління, точно коштуватиме не менше 2500-3000 гривень.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button