Новини

Cмартфони Samsung можуть повторити долю Huawei

Обговорення
Samsung Galaxy M20

Один з користувачів Reddit заявив, що смартфони та планшети Samsung поставляються з попередньо встановленим «шпигунським» програмним забезпеченням, яке регулярно відправляє дані на китайські сервери.


Мова йде про функції під назвою Device Care. Користувач Reddit дізнався, що дана утиліта має відношення до китайської компанії Qihoo 360. Ця компанія раніше вже брала участь в скандалах, пов’язаних з прихованим збором даних. Повідомляється, що Samsung підтвердила інформацію про зв’язок Device Care з Qihoo 360: модуль Storage утиліти працює на програмному забезпеченні китайської компанії.

Користувач стверджує, що ці програми регулярно звертаються до серверів, розташованих в Китаї. Samsung заявила, що Qihoo отримує тільки інформацію, необхідну для оптимізації роботи пристрою: модель телефону, версію операційної системи, обсяг сховища.

У мережі вже з’явилася петиція з проханням видалити програмне забезпечення Qihoo 360 зі смартфонів. Хто знає, може вже в найближчому майбутньому смартфони Samsung повторять долю Huawei.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Sony Playstation 5 сильно здивує покупців: глава компанії

В минуле

Samsung “поховала” свій флагман Galaxy S20 ще до виходу

В майбутнє

Також буде цікаво