Новини

Samsung Galaxy S11 принесе справжню революцію на ринок смартфонів

Обговорення
Samsung Galaxy S11

Компанія Samsung отримала у Відомстві по патентах і товарних знаках США (United States Patent and Trademark Office, PTO або USPTO) і Всесвітній організації інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization, WIPO) патент на свою нову розробку в області смартфонів.


Патент описує смартфон з інфрачервоним спектрометром. Такий датчик дозволить користувачеві краще піклуватися про здоров’я. Він зможе визначати пульс і рівень стресу, вміст вологи в шкірі, рівень підшкірного жиру, рівень цукру у фруктах і взагалі харчову цінність – білки, жири і вуглеводи. 

Samsung Galaxy S11

На патент звернув увагу ресурс LetsGoDigital. За даними джерела, технологія повністю готова до комерційного впровадження і може бути реалізована у флагманських смартфонах Galaxy S11 і Galaxy S11 Plus. Спектрометр може розміститися поруч з датчиками тильної або фронтальної камери. 

Samsung Galaxy S11

Офіційний дебют серії Galaxy S11 очікується на початку 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Vodafone підготував тариф за надзвичайно низькою ціною

В минуле

З Sony PlayStation 5 можна буде поговорити та порадитись

В майбутнє

Також буде цікаво