Новини

Ціна Samsung Galaxy S11 порадує далеко не всіх покупців

У мережі з’явилися нові подробиці про наступний флагманський смартфон Samsung, чий анонс очікується тільки на початку 2020 року. Інформацією поділився ресурс TechRadar. 

За даними джерела, Samsung Galaxy S11 виявиться дорожче флагмана поточного року. У самій доступною версії смартфон Samsung Galaxy S10 коштував на старті продажів 899 доларів і був дорожче, ніж Galaxy S9 роком раніше. Galaxy S11 продовжить традицію і ціна підніметься ще «трохи». З урахуванням цього «трохи», вартість, швидше за все, досягне рівня в тисячу доларів. 

Втім, залишається ще надія на сильно здешевлену модель Samsung Galaxy S11 Lite , якщо тільки вона не вийде раніше як Samsung Galaxy S10 Lite. 

Samsung Galaxy S11

Раніше повідомлялося, що через нову камери і інші апаратні поліпшення, Galaxy S11 виявиться товще, ніж Galaxy S10 . 

Офіційний дебют Samsung Galaxy S11 може відбутися 18 лютого 2020 року . Смартфон має базуватися на наступній флагманській платформі Qualcomm Snapdragon 865 для США і фірмовій Exynos 9830 для міжнародного ринку. Він отримає від 8 до 12 ГБ оперативної пам’яті. Також Galaxy S11 приписують революційну камеру з 5-кратним оптичним зумом і роздільною здатністю 108 Мп, до 1 ТБ вбудованої флеш-пам’яті і нову оболонку One UI 2.1 на основі Android 10.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button