Новини

Samsung Galaxy Fold очолює рейтинги продажів та досить очікуваний в Україні

Перший масово доступний смартфон з гнучким екраном Samsung Galaxy Fold був презентований в лютому цього року і повинен був вийти навесні, проте через конструктивні недоліки реліз смартфона затримався до осені цього року.

Незважаючи на те, що виробник випускає Samsung Galaxy Fold вкрай обмеженими партіями, південнокорейська компанія з гордістю повідомила про те, що вона реалізувала вже більше одного мільйона смартфонів Samsung Galaxy Fold.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

 

З огляду на те, що ціна Samsung Galaxy Fold вартує від 2000 доларів, нескладно підрахувати, що дохід від реалізації одного мільйона смартфонів перевищив 2 млрд. доларів. Крім того, спочатку повідомлялося про те, що в цьому році Samsung реалізує від 500 тис. до 1 млн. смартфонів Samsung Galaxy Fold.

Сам Samsung вже заявив про свій намір продати близько 6 млн. подібних складних смартфонів в наступному році.

В Україні презентація Samsung Galaxy Fold відбулася 4 грудня. На сьогоднішній день новий гнучкий Samsung можна попередньо замовити на офіційному сайті корейської компанії або у інтернет-магазинах партнерів. Старт офіційних продажів відбудеться 21 грудня. Ціни на новинку знаходяться в межах 52-73 000 гривень.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button