Новини

Microsoft вирішила “максимально” натиснути на користувачів Windows 7

Microsoft протягом всього 2019 року займається тим, що повідомляє користувачів Windows 7 про припинення підтримки операційної системи в січні наступного року. Але якщо раніше це було досить акуратне повідомлення, то зараз компанія вирішила натиснути на користувачів “максимально”: відповідне повідомлення тепер виводиться у вигляді повноекранних спливаючих вікон, що попереджають про закінчення терміну служби Windows 7.


Таким чином компанія намагається домогтися максимального охоплення уваги користувачів застарілої версії власної операційної системи. Так, Microsoft попередить користувачів Windows 7, які виявили бажання не переходити на Windows 10, про те, що їхні комп’ютери “більш уразливі для вірусів і шкідливих програм” у зв’язку з відсутністю оновлень безпеки. При цьому компанія все ж залишила користувачам можливість закрити надокучливе вікно.

Windows 7

Нагадаємо, що підтримка Windows 7 закінчиться вже 14 січня 2020 року – у зв’язку з цим Microsoft просуває Windows 10 в якості способу залишитися на знайомій операційній системі, але при цьому не страждати від уразливості перед вірусами та іншими шкідливими програмами.

Також нагадаємо про те, що з’явився спосіб не платити за платні оновлення для Windows 7.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button