Новини

Ліцензійну Windows 10 можна отримати безкоштовно

Компанія Microsoft планує припинити підтримку операційної системи Windows 7 з 14 січня 2020 року. Згідно офіційній політиці компанії, всі користувачі Windows 7, бажаючі зараз перейти на Windows 10, повинні заплатити 120 доларів. Однак на практиці у багатьох виходить оновитися безкоштовно. 


Як повідомляють ентузіасти і щасливчики, якщо ви оновлюєте комп’ютер з використанням Media Creation Tool, то активувати установку нової Windows 10 з наявним ключем виходить без всяких проблем. 

Система працює тільки для вже активованих Windows 7, 8 або 8.1, тільки для «Оновлення на місці» і не спрацьовує при чистій установці Windows 10. Тобто, для безкоштовного оновлення після завантаження утиліти Media Creation Tool необхідно вибрати опцію «Оновити цей комп’ютер зараз», а не «Створити інсталяційний носій». 

У 2015 році Microsoft пообіцяла безкоштовне оновлення для всіх «законних» Windows 7 і Windows 8.1 до Windows 10 безкоштовно протягом першого року з моменту виходу система. Офіційно період безкоштовного апгрейда завершився в грудні 2017 року. 

Windows 7

На соціальному ресурсі Reddit самопроголошений співробітник Microsoft підтвердив, що безкоштовне оновлення до Windows 10 все ще є. Він заявив, що весь «безкоштовний апгрейд» являє собою рекламну хитрість, покликану підвищити кількість користувачів, і Microsoft навіть не потрудилася виправити лазівку, якою широко користуються роками. Однак він попередив, що при цьому потрібно дотримуватися обережності, оскільки при «чистій установці» лазівка ​​не спрацює. 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button