Windows 7 буде жити: з’явився спосіб отримувати платні оновлення безкоштовно

Зараз на головній

Microsoft 14 січня 2020 року повністю  припиняє підтримку Windows 7 і більше не буде випускати для операційної системи оновлень безпеки.


Для тих, хто не може перейти на Windows 10 після 14 січня пропонують підключитися до платної послуги Windows 7 Extended Security Updates (ESU).

В її рамках компанія Microsoft буде випускати оновлення безпеки, але за цю послугу потрібно щорічно платити від $ 25 до $ 200 за один комп’ютер. До того ж послуга буде пропонуватися тільки для корпоративних клієнтів.

Але фахівці My Digital Life знайшли спосіб, як на Windows 7 отримувати платні патчі безкоштовно.

Windows 7

Раніше було випущено невелике оновлення Windows 7 ESU (KB4528069), яке в першу чергу розраховане на адміністраторів.

Останні повинні були перевірити, чи підходять встановлені на комп’ютерах версії ОС для Windows 7 Extended Security Updates.

Під час установки оновлення KB4528069 потрібно надати ліцензійний ключ ESU, який в подальшому буде проходити перевірку перед установкою оновлень безпеки в рамках платної послуги.

My Digital Life створила утиліту BypassES, яка здатна обійти процес перевірки ключа ESU, тим самим отримати оновлення системи безпеки Windows 7 зможе будь-який користувач.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей