Новини

Геймери неодмінно похвалять Vivo за розробку незвичайної зарядки

Обговорення
Новий USB Type-C кабель від Vivo
Новий USB Type-C кабель від Vivo

Будь-який мобільний геймер неодноразово стикався з проблемою, коли смартфон видавав повідомлення про низький заряд в найбільш невдалий момент. У таких випадках доводиться бігти до розетки і підключати телефон до зарядки. Однак грати з кабелем, що стирчить збоку, вкрай незручно. Для вирішення цієї проблеми Vivo розробила спеціальний аксесуар.


Новий USB Type-C кабель від Vivo

Новий USB Type-C кабель від Vivo

Новий USB Type-C кабель від Vivo має довжину 1,2 метра і підтримує швидку зарядку потужністю до 44 Вт. Крім того, він плоский, що запобігає заплутуванню.

Однак головна особливість аксесуара в його незвичайній формі. Він підключається до роз’єму смартфона за допомогою Г-образного штекера, а сам кабель загинається на задню кришку, де фіксується на присоску і потім опускається вниз під кутом 90 градусів. В результаті, при утриманні пристрою в горизонтальному положенні, нічого не заважає.

За свій незвичайний кабель Vivo просить близько $ 8.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Стала відома собівартість Redmi K30: цифри шокують

В минуле

Потрійна камера і модуль NFC: головні вимоги до телефону в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво