Новини

Криптовалюта Facebook: відмивання грошей, фінансування тероризму, чи переворот грошової системи?

Слідом за звинуваченням криптовалюти Libra в спробі Facebook захопити владу і відходом ряду ключових партнерів, таких як PayPal, eBay, MasterСard і Visa, творці соціальної мережі як і раніше впевнені в успіху свого цифрового дітища. Представники компанії розповіли нові подробиці про проект і плани його запуску.


Консорціум Libra Association, який буде займатися розвитком проекту, включає більше 20 найбільших компаній і організацій, але при всій зацікавленості у випуску криптовалюти ніхто з них так і не інвестував в неї власні кошти. Причина, по якій корпорації не поспішають розлучатися з грошима, пов’язана зі скептичним ставленням влади США до даного цифрового активу.

«Введення Libra в обіг заплановане на 2020 рік, однак точні терміни залежать від переговорів з регулюючими органами. На даному етапі чітка стратегія щодо виходу на ринок відсутня»

– зазначив член ради директорів консорціуму Патрік Елліс.

Libra

Ідея криптовалюти Libra в тому, щоб користувачі могли максимально просто обмінюватися фінансами – без складних систем авторизації і отримання доступу до гаманця. Раніше представники Facebook відзначали, що переказ грошових коштів буде таким простим, як і відправка звичайного текстового повідомлення.

Зі свого боку Міністерство фінансів США стурбоване, що Libra може використовуватися третіми особами для відмивання грошей і фінансування тероризму. Президент США Дональд Трамп зазначив, що така валюта буде мати «низьку стабільність і надійність». Коментар з боку міністра фінансів Великої сімки пролунав негативно по відношенню до Libra: «Такий актив може погано вплинути на функціонування міжнародної валютної системи».

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button