Новини

Xiaomi Mi 10 вже потрапив до перших користувачів

Наступним флагманом Xiaomi стане модель Mi 10 – в Мережі регулярно трапляються витоки, що відкривають нові подробиці про нього. Але те, що апарат реально існує, доводить факт його використання одним з топ-менеджерів компанії.


Мова про Ван Тен Томаса (Wang Teng Thomas) – директора з нових продуктів Xiaomi. Справа в тому, що сьогодні у глави компанії Лея Цзуня (Lei Jun) день народження. І Ван Тен Томас вирішив привітати свого керівника традиційним для Китаю способом – через соціальну мережу Weibo, але зробив це при допомозі не представленого поки офіційно смартфона: мобільним клієнтом Weibo він визначений просто як «Xiaomi Mobile». Таке регулярно трапляється з новими смартфонами Xiaomi, що знаходяться в розробці, і тому багато користувачів в коментарях до замітки припустили, що Ван Тен Томас вже щосили користується Mi 10.

Xiaomi Mi 10

Швидше за все, користувачі мають рацію – Mi 10 реально існує і ним користуються користувачі всередині компанії. Значить, вже досить скоро з’являться реальні фото моделі, нехай і шпигунські. За цим підуть підтвердження характеристик, а там і до офіційного анонса недалеко.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button