Новини

Vodafone анонсував ультрабюджетний тарифний план

Компанія Vodaofone продовжує розширювати свою тарифну лінійку. Поряд з вже існуючими пропозиціями користувачі мобільного оператора зможуть спробувати новий тариф – смарт ікс-ес (smart xs).


Що пропонується в рамка цього тарифу:

 • безліміт на дзвінки всередині мережі;
 • дзвінки за кордон в межах 5грн. за 10хв.;
 • SMS-повідомлення по Україні – близько 50 штук за 1,5грн. на добу, окрім того SMS за кордон всього за 1 гривню;
 • Інтернет – 1ГБ;
 • низька абонплата – 30грн./місяць.

Для активації послуги потрібно набрати комбінацію цифр: *101*4444# дзвонити.

Після використання встановленого ліміту, що описаний вище, діятимуть дещо інші тарифи. Наприклад, дзвінок на інші мережі вартуватиме 1грн./1хв., за кордон – 3 грн. Інтернет блокується до активації наступного пакету в межах місяця. 

Тариф є дуже бюджетним, а тому привертає увагу абонентів інших операторів мобільного зв’язку. 

Варто відзначити дешевизну дзвінків за кордон. Порівняно з іншими операторами, Vodafone в цьому плані займає одне із перших місць. 

Проте, активних користувачів інтернет-ресурсів доступним тарифом не візьмеш. Адже для них головне не те, наскільки ти на зв’язку, а те, наскільки ти «онлайн»! Тому, на перший погляд суперпропозиція втрачає свою актуальність і не вистоює перед «молодою сучасністю». 

Та для молоді у Vodafone безліч інших тарифних пропозицій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

2 Comments

 1. А чому не написано що тариф для обраних, для тих кому надходить смс або зателефонують від оператора. Тариф зарас рекламують всі але замовчують деталі.

 2. Забыли ещё сказать, что в течении месяца могут снять 2 раза абонплату в 30 грн и даже не подумают вернуть лишнее списание.
  А происходит это так: после активации тарифа и списания первой абонплаты, по “желанию” абонента можно обновить пакет (то есть заказать заново 1 гб интернета и т.д. уже с новой даты). Но, внимание, способы обновления пакета: 1) отправить вручную код на обновления пакета, 2) перезагрузить телефон.
  Так вот, если вы обновлять пакет не собирались, но по какой-то причине перезагрузили аппарат (например, разрядилась батарея) – с вас благополучно списывают дополнительную сумму, а оператор потом говорит, что это вы сами обновили пакет.
  В моем случае он ещё и добавил, что могу даже не пытаться писать заявления в общество защиты прав потребителей или полицию – на эту сумму нигде заявление не примут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button