Новини

Київстар міняє ціни на найпопулярнішу послугу

Обговорення
Київстар

З тих пір, як компанія «Київстар» повністю змінила власника, пройшло не так вже й багато часу, але вже стають помітними перші зміни в тарифних планах і в вартості послуг. Ми вже писали про «підводні камені» акції, що дозволяє вам два місяці не платити за мобільний зв’язок. Сьогодні ми розберемо ще одне нововведення оператора – підвищення вартості SMS-пакетів.


Новини для тих, хто користується SMS

Не так вже й багато людей в наш час відправляє SMS-повідомлення, більшість вважає за краще користуватися мессенджерами. Проте, практично в усі тарифні плани великих операторів, в тому числі «Київстару», входять пакети SMS-ок. Присутня і можливість замовити новий пакет в тому випадку, якщо старий вичерпано.

Раніше у «Київстар» ціни на додаткові пакети залежали в першу чергу від тарифного плану. З вісімнадцятого грудня поточного року компанія вводить єдині тарифи на отримання нових пакетів SMS-повідомлень, причому як для передплати, так і для контрактної форми. У тому випадку, якщо ваш пакет закінчиться, а ви будете продовжувати відправляти повідомлення, тарифікація для вас буде виглядати так:

  • За три гривні можна буде придбати пакет з десяти СМС по Україні. Максимальна кількість пакетів – 100 штук в день. Якщо не вистачить і цього, то кожне наступне SMS коштуватиме одну гривню.
  • Пакет з 10 СМС для відправки за кордон буде коштувати вже десять гривень. Якщо цього не вистачить, кожне наступне повідомлення обійдеться вам в три гривні.
  • Послуга «SMS за кордон» втрачає сенс через введення пакетів на повідомлення в інші країни.

Слід зазначити, що поки що абоненти, які користуються послугами «СМС за кордон» та іншими, можуть продовжувати їх використовувати. Однак з 18 грудня 2019 роки вже не можна буде підключити дані послуги тим, у кого їх немає.

Київстар

Додаткова інформація

Що робити тим, хто активно розсилає SMS, і не хоче витрачати зайві гроші? Існує можливість заощадити. Всього за двадцять п’ять гривень ви можете придбати пакет в 150 СМС-повідомлень на всі номери Київстару та інших операторів нашої країни. Нескладно помітити, що ви витратите набагато менше грошей.

Можна очікувати і інших змін в тарифних планах «Київстар» і в вартості послуг. Ми будемо стежити за ними і оперативно інформувати читачів. Також рекомендуємо стежити за офіційним сайтом оператора.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy A71 – преміальний середнячок офіційно представлений

В минуле

Киевстар меняет цены на популярнейшую услугу

В майбутнє

Також буде цікаво