Новини

Samsung Galaxy S10 поступився бюджетнику Xiaomi

Обговорення
Samsung Galaxy S10

Відомий китайський інформатор Ice Universe опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter галерею фото, яка дозволяє порівняти знімки, зроблені на Samsung Galaxy S10 + і новий смартфон Redmi Note 8 Pro . 


Флагманський смартфон Samsung Galaxy S10 + вартістю від 978 доларів оснащується камерою з основним датчиком розширенням 12 Мп формату 1 / 2,25 дюйма. Представлений днями Redmi Note 8 Pro за ціною від 195 доларів став першим в світі смартфоном з 64-мегапіксельною камерою, формат датчика становить 1 / 1,7 дюйма. У Redmi Note 8 Pro використовується датчик Samsung GW1.

Samsung зліва Xiaomi cправа

Samsung зліва Xiaomi cправа

Як зазначило джерело, хоча у Samsung S10 відмінна програмна оптимізація, апаратне розширення обмежено 12 Мп і не може зрівнятися з 1 / 1,7-дюймовим датчиком на 64 Мп.

Samsung зліва Xiaomi cправа

Samsung зліва Xiaomi cправа

Аналогічний смартфон Samsung з великим датчиком підвищеного розширення очікується тільки на наступний рік.

Як можна судити по фото вище, новинка від Xiaomi справляється набагато краще флагмана Samsung. Принаймні в сонячну погоду.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi 9 отримає ультрабюджетну версію

В минуле

Huawei Mate 30 обзавівся точною датою дебюту

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.