Новини

Смартфони на iOS та Android краще вивчили українську мову

Обговорення

Власникам смартфонів стало простіше розмовляти з іноземцями, так як Google перетворив їх гаджети в перекладача усного мовлення. Пристрої на iOS і Android підтримують в такому режимі 44 мови, включно з українською, пише The Next Web .


Перекладач усного мовлення доступний в додатку Google Assistant. Запустити його можна вимовивши фразу “Ей, Google, допоможи мені говорити іспанською” або “будь моїм перекладачем з іспанської”. Також можна сказати “виконай усний переклад з української на польську” або “включи режим усного перекладу”.

Штучний інтелект Google відображатиме переклад усного мовлення на екрані смартфона, а також зачитуватиме його. Додатково він запропонує кілька варіантів швидких відповідей. Якщо говорити незручно, тоді текст для перекладу можна набирати на клавіатурі.

Google Assistant вбудований в смартфони Android. Власникам iPhone і iPad необхідно завантажити додаток Google Assistant.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy Fold очолює рейтинги продажів та досить очікуваний в Україні

В минуле

Xiaomi заплатить гроші користувачам всіх смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво