Новини

Xiaomi Mi Note 10: середнячок показав вражаючі фотоможливості

Обговорення
Xiaomi Mi Note 10

У Мережі продовжують з’являтися все нові знімки, зроблені за допомогою пентакамери Xioami Mi Note 10 і її основного датчика роздільною здатністю 108 Мп. На цих знімках зображений собор, і перше зображення просто вражає своєю деталізацією.


Xiaomi Mi Note 10 - приклад фото

Xiaomi Mi Note 10 – приклад фото

Правда, тут потрібно враховувати, що фото зроблено в яскравий сонячний день, а ось чи збережуться всі ці деталі на вечірньому знімку – велике питання. Друге фото демонструє можливості 10-кратного гібридного зуму, і воно теж добре деталізовано.

Xiaomi Mi Note 10 - робота зуму

Xiaomi Mi Note 10 – робота зуму

Нагадаємо, що попри чутки, ніякого Snapdragon 855 в цій моделі немає – новинка побудована на Snapdragon 730G. Хоча офіційні представники відзначають, що в цій SoC застосовуються технології топової Snapdragon 855. У порівнянні з попередницею продуктивність CPU платформи збільшена на 35%, GPU – на 25%, а продуктивність нейронного процесора підвищена в два рази.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Watch просто знищив конкурентів своєю ціною

В минуле

Народний флагман від Huawei вже на підході

В майбутнє

Також буде цікаво