Новини

Київстар запустив халявний тарифний план

Здивувати когось в Україні дешевими тарифними планами важко, проте зазвичай «бюджетними» пакетами послуг балується Vodafone, рідше Lifecell. Що до «Київстару», то цей оператор «великої трійки» більше робить упор на якість і загальнодоступність покриття навіть в найвіддаленіших регіонах нашої країни. При цьому ціна на його послуги залишається досить високою. Проте, часи змінюються, і найбільший український оператор також вирішив випустити кілька халявних тарифних планів для своїх абонентів. Про найцікавіший з них ми зараз і розповімо.

Формула халяви по-київстарівських

Як правило, в бюджетних тарифах абонентам пропонують або безліміт всередині мережі при порівняно невеликому обсязі інтернету і пакетних хвилин на дзвінки абонентам інших операторів, або навпаки – порівняно багато інтернету, але ось з дзвінками ситуація сумна. Що ж, Київстар зміг сказати своє, нове слово в тарифних планах економ-класу. Вам не доведеться думати, що ж потрібно більше – розмови або інтернет. Все тому, що абонентам пропонуються:

  • Безлімітний високошвидкісний інтернет
  • Безлімітні розмови в мережі Київстар
  • Сто хвилин на розмови з абонентами інших операторів
  • Безкоштовний додаток StarGuard Lite, що захищає ваш Android від вірусів та іншого шкідливого ПЗ.

Вартість такого тарифу складає сімдесят гривень на місяць. Досить-таки багато за мірками бюджетних пропозицій. Але зверніть увагу на безпрецедентну кількість послуг, що надаються. Є різниця – отримати пару гігабайт інтернету за сорок-п’ятдесят гривень, як у інших операторів, або повний безліміт за сімдесят? Сума дуже маленька в порівнянні з тарифами преміум-класу, які вимагають 150-200, а то і більше, гривень в місяць.

Київстар

Як підключити тарифний план

При всіх безперечних плюсах тарифного плану «Дайте ще!» у нього є один мінус – він регіональний, тобто діє не по всій Україні. Щоб подивитися, чи доступно вам те саме «ще», загляньте на офіційний сайт оператора і подивіться, як йдуть справи у вашій області.

Якщо вам пощастило, можете сміливо йти в магазин «Київстару», де можна сміливо придбати заповітну сім-карту. Або ж, в тому випадку, якщо у вас вже є картка і ви хочете змінити тарифний план, зателефонуйте 477 * 1 і дотримуйтесь порад оператора. Вітаємо – тепер ви користуєтеся одним з найкращих дешевих тарифних планів України за останній рік!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button