Київстар

Київстар запустив «халявний» тарифний план всього-на-всього за 2 гривні в день

Популярний оператор мобільного зв’язку “Київстар” запропонував клієнтам зручний та вигідний тарифний план. Тепер для абонентів старше 60 років доступний тарифний план під назвою “Дзвінки для батьків”, вартість якого 60 грн/місяць. Це ідеальний варіант для людей літнього віку, адже таким чином вони не платитимуть за послуги, якими не користуються і зможуть повною мірою користуватись зв’язком.


Умови тарифного плану

Перша і найголовніша умова – тариф доступний для людей від 60 років. Така умова пояснюється тим, що згідно зі статистикою саме люди в віці від 60 років використовують виключно дзвінки. По-перше, вони майже не користуються інтернетом, а, по-друге, в більшості випадків вони не знають, яким чином можна відключити цю послугу, через що часто за неї платять всупереч своєму бажанню. Умови плану наступні:

  • Безліміт на дзвінки в мережі “Київстар”.
  • Пакет SMS – 10 штук за 3 гривні.
  • Стабільна плата за тарифний план – 60 грн/місяць. За один день користування абонент повинен сплатити всього лишень 2 гривні, навіть не дивлячись на велику кількість дзвінків.
  • Можливість дзвонити на номери інших операторів за ціною 0,60 грн/хвилина.

Як підключити тариф

Підключити тарифний план “Дзвінки для батьків” можна лишень у контрактній формі. Перш за все потрібно буде прийти в філію компанії Київстар. На руках потрібно мати документи, що посвідчують особу. Якщо ви використовуєте тарифний план на передоплаті, то все одно потрібно буде відвідати філію. Окрім того, що абоненту повинно бути не менше 60 років, він ще й повинен бути активним користувачем “Київстар” не менше трьох  місяців. При укладенні угоди про тарифний план, абоненту створюють особистий рахунок, до якого можна буде підключити ще одну SIM-карту. В момент підключення потрібно здійснити оплату в розмірі 60 грн. Після цього вона буде списуватись з балансу поступово – по 2 гривні на добу.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button