Xiaomi Mi 8
Обговорення

У жовтні компанія Xiaomi почала поширення стабільної версії прошивки MIUI 11 для торішнього флагманського смартфона Xiaomi Mi 8.


На той момент оновлення поширювалося тільки для жителів і гостей Китаю, а його розмір становив всього 750 МБ. Але вже сьогодні користувачі з України почали повідомляти, що оновлення MIUI Globl 11.0.6 вийшло на їх смартфонах.

Редакція GSMinfo може підтвердити, що наш Xiaomi Mi 8 сьогодні успішно оновився до MIUI 11, а розмір оновлення склав близько 1,9 ГБ. Правда дана версія MIUI все ще заснована на Android 9 Pie, але це не заважає почати користуватися перевагами нової прошивки власникам пристрою, який в минулому році вважалося одним з найбільш вдалих придбань за співвідношенням ціни і характеристик.

Xiaomi Mi 8

Що нового?

Інтерфейс помітно змінився, допрацювали анімацію відкриття і закриття додатків, змінили іконки, поліпшили роботу загальносистемного темного режиму, додали настройки для завжди включеного дисплея, анімацію системних подій за допомогою різних ефектів екрану. Суттєвих змін зазнала звукова система, яка радує динамічними ефектами і сигналами в залежності від події і часу доби.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi Note 8 Pro оновився до MIUI 11. Але поки на базі Android 9 Pie

В минуле

Redmi Note 8T офіційно: бюджетник з 48 Мп камерою та NFC

В майбутнє

Також буде цікаво

  • Zakhar Ladnytskyy

    На мій Mi6 сьогодні теж прилетіла miui11

  • Маркіян Трегуб

    І навіщо брати флагмани, якщо різницею в 2-3 дня приходить на звичайний телефон Сяомі MIUI 11.
    Флагман для випендрьожі..

Комментарии для сайта Cackle