Новини

Xiaomi Mi 8 та Mi 9 отримали MIUI 11 в Україні

У жовтні компанія Xiaomi почала поширення стабільної версії прошивки MIUI 11 для торішнього флагманського смартфона Xiaomi Mi 8.

На той момент оновлення поширювалося тільки для жителів і гостей Китаю, а його розмір становив всього 750 МБ. Але вже сьогодні користувачі з України почали повідомляти, що оновлення MIUI Globl 11.0.6 вийшло на їх смартфонах.

Редакція GSMinfo може підтвердити, що наш Xiaomi Mi 8 сьогодні успішно оновився до MIUI 11, а розмір оновлення склав близько 1,9 ГБ. Правда дана версія MIUI все ще заснована на Android 9 Pie, але це не заважає почати користуватися перевагами нової прошивки власникам пристрою, який в минулому році вважалося одним з найбільш вдалих придбань за співвідношенням ціни і характеристик.

Xiaomi Mi 8

Що нового?

Інтерфейс помітно змінився, допрацювали анімацію відкриття і закриття додатків, змінили іконки, поліпшили роботу загальносистемного темного режиму, додали настройки для завжди включеного дисплея, анімацію системних подій за допомогою різних ефектів екрану. Суттєвих змін зазнала звукова система, яка радує динамічними ефектами і сигналами в залежності від події і часу доби.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button