Новини

Vodafone запустив тариф з майже сотнею гігабайт інтернету

Компанія Vodafone була однією з перших, хто запустив в Україні безлімітний 3G-інтернет, або, принаймні, майже безлімітний. Наприклад, у старому тарифі «Vodafone Анлім» після п’ятнадцяти гігабайт падала швидкість, але це все одно було проривом для нашої країни. Сьогодні «Водафон» повертається з новим тарифом. На цей раз він не тільки надає всім бажаючим набагато більше інтернету, але і забезпечує величезною кількістю хвилин на будь-які розмови. Цікаво? Тоді читайте далі!

Збалансований тариф від Vodafone

У новому тарифному плані від одного з найбільших українських операторів передбачена абонентська плата в 75 гривень на місяць. Давайте ж подивимося, що ви отримуєте за ці гроші, і не перестаралися ми, вихваляючи на всі лади цю пропозицію від Vodafone?

  • 3 гігабайти високошвидкісного 4G\3G в день, або ж 84 Гб в місяць.
  • Безлімітні дзвінки на номери Vodafone.
  • 300 хвилин дзвінків на номери інших операторів України.
  • 10 хвилин на закордонні номери за п’ять гривень в день. Ви також можете вибрати один російський або польський номер, щоб дзвонити на нього безлімітно за три гривні в день.

Vodafone

Як бачимо, пропозиція від Водафону більш ніж заслуговує уваги. Слід зазначити, що інтернет не обмежений трьома гігабайтами в день. Якщо ви вичерпаєте цей ліміт, то у вас буде урізана швидкість, але саме з’єднання не пропаде. Так що, по суті, інтернет насправді безлімітний. За 75 гривень в місяць — це неймовірно вигідна пропозиція, перед якою мало хто зможе встояти!

Де можна скористатися новою пропозицією

Базові умови тарифу Vodafone SuperNet Turbo діють по всій території України. Оскільки покриття оператора — одне з кращих в країні, то скористатися майже необмеженим високошвидкісним інтернетом можна де завгодно.

Для жителів деяких регіонів діють спеціальні пропозиції. Це Вінницька, Черкаська, Житомирська, Хмельницька, Львівська, Рівненська і Волинська області, а також місто Кривий Ріг. Щоб дізнатися більше про регіональні бонуси, зверніться до оператора по телефону або відвідайте сервісний центр.

Vodafone

Дуже зручно в Vodafone SuperNet Turbo і те, що ви в будь-який момент можете замовити новий пакет послуг, ввівши комбінацію *101*444# і клавіша виклику. З урахуванням того, що вартість такого пакета рекордно низька, ви отримуєте ідеальний тарифний план, який підійде практично кожному українцю.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button