Новини

Samsung Galaxy S11 буде не гірше iPhone 12

Обговорення
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Днями ми дізналися , що смартфони Apple наступного покоління повинні отримати 120-герцові екрани, що точно сподобається покупцям.


Нові дані вказують на те, що Samsung теж хоче приєднатися до тренду, і моделі лінійки Galaxy S11 отримають екрани з кадровою частотою понад 60 Гц. Джерело зокрема говорить про молодшу модель Galaxy S11e, яка буде оснащена дисплеєм з кадровою частотою 90 або 120 Гц. При цьому Apple у властивій їй Марені може залишити 120-герцові екрани тільки для iPhone Pro.

Втім, поки це лише чутки. З іншого боку, з огляду на те, як швидко нова тенденція поширюється на ринку, навряд чи в наступному році знайдеться багато флагманських смартфонів з 60-герцового екранами.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Vodafone може залишити Україну: АМКУ дав добро

В минуле

Xiaomi Mi Watch – справжній помічник на вашому зап’ясті

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.