Новини

Гнучкий Moto Razr: примхлива забавка за космічні гроші на відео

До старту прийому попередніх замовлень на довгоочікувану розкладачку Moto Razr компанія Motorola випустила підбірку нових відеороликів, які розповідають про смартфон.


Moto Razr

Один з роликів оповідає про те, як треба поводитися з Moto Razr, і викликав досить велике пожвавлення в мережі. Новинка Motorola має недоліки, властиві пристроям з гнучким екраном поточного покоління.

Компанія попереджає, що смартфон потребує дбайливого ставлення. Екран необхідно тримати сухим та берегти від гострих об’єктів, використання захисних плівок не рекомендується, а перед тим, як покласти смартфон в кишеню його треба акуратно закрити.

Найбільше обурення викликало твердження Motorola, що нерівності та складки для пластикового екрану є «нормою». Тому не варто очікувати, що гнучкий дисплей залишиться ідеально гладким в процесі використання – з часом на ньому з’явиться закономірна складка в місці згинання. 

Першим попередні продажі Motorola Razr відкрив американський оператор Verizon, буквально, в неділю. Смартфон вартує 1499,99 доларів. Найближчим часом можна очікувати і європейського запуску. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button