Новини

Redmi K20 Pro отримав MIUI 11 на базі Android 10

Перевірений мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma), який регулярно публікує достовірні відомості про новинки мобільної індустрії, повідомив про вихід нової стабільної версії MIUI 11 для смартфона Redmi K20 Pro.


Нагадаємо, пару тижнів тому Redmi K20 Pro оновили до MIUI 11 на території Китаю, а тепер же мова йде про глобальну версії прошивки, яку першими почали отримувати жителі Індії, але найближчим часом оновлення отримають всі інші смартфони Redmi K20 Pro.

Розмір пакета оновлень становить понад 2,2 ГБ. Варто звернути увагу на те, що дана версія MIUI 11 вже заснована на базі Anroid 10, а не на Android 9.

Що нового?

Після установки MIUI 11 ви отримуєте оновлений призначений для користувача інтерфейс, інші іконки, загальносистемний темний режим, новий системний шрифт Mi Lan Pro і поліпшену функцію завжди включеного дисплея. Також додані нові анімації, теми, шпалери і поліпшена система повідомлень. Великим нововведенням стала покращена звукова система з абсолютно новими динамічними ефектами і звуковими сигналами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button