Windows 10
Обговорення

Компанія Microsoft продовжує робити щось загадкове з оновленнями для операційної системи Windows. Хоча на цей раз оновлення нічого особливо не зламало, але апдейт був доставлений неправильній категорії користувачів.


Апдейт під номером KB4523786 був поширений разом з необов’язковим накопичувальним оновленням Windows 10 May 2019 Update і приніс «якісні поліпшення для пристроїв, налаштованих за допомогою Windows Autopilot. Остання функція використовується ІТ-відділами для настройки пристроїв корпоративних користувачів і ніколи не пропонується користувачам Windows 10 Home. 

Проте, на цей раз це оновлення «прилетіло» саме користувачам Windows 10 Home, а також Windows 10 Pro не зареєстрованим для використання Windows Autopilot. 

Простим користувачам, які побачать запропоноване оновлення зі згадуванням Autopilot на Windows 10 рекомендується пропустити його і не встановлювати. Microsoft вже помітила помилку і припинила розповсюдження «недоречного» апдейта. Служба підтримки зазначила, що ніякої шкоди апдейт не приніс і нічого робити з цього приводу не потрібно. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy S11 отримає функцію розпізнавання осіб

В минуле

Камерафон Xiaomi з 5 камерами на спині показали вживу

В майбутнє

Також буде цікаво