Новини

Мобільний оператор Vodafone запустив “халявний” тариф

Щоб залучати нових клієнтів, а разом з тим не втрачати старих, стільникові оператори змушені постійно впроваджувати різні нововведення, роблячи це заради того, щоб як можна більш широке коло людей користувалося послугами, які вони надають на постійній основі. Одним з ключових учасників ринку телекомунікаційних послуг в Україні є Vodafone, він робить все заради того, щоб як можна більш широке коло людей приносило йому дохід максимального розміру. Тим не менш, так як за останній час дана компанія втратила значну кількість абонентів (За результатами 1 кварталу 2019 року кількість клієнтів Vodafone в Україні становить 19,6 млн, у той час, як по закінченню аналогічного періоду 2018 року було 20,7 млн абонентів, тепер вона змушена наростити чисельність таких, і саме тому виявився запущений «халявний» тарифний за смішною ціною.

Платити за нього потрібно всього 30 гривень на місяць, що зовсім не багато, тому що стільки коштують пару поїздок на громадському транспорті. За таку скромну суму грошей клієнт оператора зв’язку Vodafone отримує кожні 4 тижні досить значний набір можливостей, а вони включають в себе 1 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, причому досягає така цілих 300 Мбіт/с, тобто просто величезного значення, якого гарантовано виявиться достатньо для будь-яких цілей і потреб. Доступ до глобальної мережі надається на рівні всієї України без будь-яких заборон і обмежень у цьому плані, тобто де б не опинився клієнт оператора, він завжди зможе використовувати цей пакет. Звичайно, 1 Гб за сучасними мірками дуже мало, але за такі гроші цього цілком достатньо для серфінгу та перегляду пошти.

Холявний триф Vodafone

В іншому, клієнт в рамках тарифного плану за 30 гривень може розраховувати на повністю безкоштовні дзвінки всередині мережі, а також, крім того, на 100 хвилин вихідних дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі міські. Також клієнт компанії отримує 50 смс за 1,50 грн. в день використання.

Все це пропонує тарифний план під назвою «4G Smart XS», який Vodafone запустив в першу чергу для тих абонентів, які вже давно не поповнювали рахунок. Даний тариф можуть підключити тільки ті користувачі, які отримали спеціальне смс з пропозицію. Найбільш часто воно приходить на номери, які не поповнювали вже кілька місяців, але іноді допомагає простий дзвінок оператору.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button