MIUI 12
Обговорення

Менше місяця тому Xiaomi офіційно представила нову прошивку MIUI 11  і тільки готується почати розсилку стабільної версії в найближчі дні, але вже з’явилася перша інформація про наступної ітерації. Джерелом став офіційний представник китайської корпорації.


Генеральний менеджер зі зв’язків з громадськістю Xiaomi Сю Цзеюн опублікував пост у соціальній мережі Weibo, в якому запитав думку користувачів про MIUI 11. Крім цього, він натякнув, що у компанії в запасі є кілька речей, про які поки не було розказано. У майбутньому користувачів чекають сюрпризи, але для їх доопрацювання потрібен час. Про всі подробиці стане відомо під час наступної конференції, присвяченій новій версії MIUI.

Таким чином, це перший випадок, коли Xiaomi офіційно підтвердила розробку MIUI 12 і її анонс наступного року. На жаль, ніяких деталей представник компанії не розкрив. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Call of Duty: Mobile стала повністю безкоштовною для абонентів Київстар

В минуле

Забудьте про AirPods. Apple готує дорогущі AirPods Pro

В майбутнє

Також буде цікаво