Новини

Що нового приносить Android 10 на смартфони Samsung

Компанія Samsung Electronics оголосила про запуск програми бета-тестування оболонки One UI Beta на основі свіжої версії операційної системи Android 10 в міжнародному масштабі.

У минулі вихідні бета-тест почався в Південній Кореї, а тепер Android 10 став доступний в Німеччині. У найближчі дні очікується його запуск в Великобританії і кількох інших регіонах. 

Android 10 Samsung

Компанія також розкрила основні особливості оболонки One UI 2.0 на Android 10. Зміни включають новий дизайн інтерфейсу, нову жестову навігацію, режим Focus Mode, який дозволяє відключити нагадування самих відволікаючих додатків, і так далі.

Android 10 Samsung

Спливаючі нагадування та оповіщення стали менше і простіше. Наприклад, оповіщення про вхідний дзвінок під час гри або перегляду фільму тепер займає помітно меншу частину екрану. Регулювання гучності теж «схудло» і стало зручніше.  

Android 10 Samsung

Перероблений темний режим тепер підтримує приглушену яскравість шпалер, може автоматично налаштовувати текст і колір. Функція розумного екрану блокування (Smart Lock screen) автоматично налаштовує кольори і формат годин і сповіщень, щоб зберегти читабильність. 

Android 10 Samsung

Режим Focus Mode дозволяє поставити на паузу певні додатки на потрібний проміжок часу, щоб користувач міг зосередитися на важливих для нього речах. Також з’явилася перероблена вкладка «Цифрового благополуччя» (Digital wellbeing) для контролю використання пристрою. 

Android 10 Samsung

Для участі в бета-тестуванні Android 10, користувачам Galaxy S10e, S10, S10 + і S10 5G потрібно зареєструватися в додатку Samsung Members. Оскільки мова йде про ранню бета-версію, корейський виробник не радить встановлювати оболонку на основний пристрій. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button