Новини

Samsung поскаржився на Apple за погані продажі своєї продукції

Обговорення
Samsung

Незважаючи на шалену конкуренцію на ринку смартфонів, глобалізація не дозволяє повністю відокремити одне від одного навіть запеклих конкурентів.


Так, Apple, розділяючи більшу частину попиту з Samsung, є основним покупцем корейських комплектуючих. Як стало відомо, Samsung вимагає компенсації від Apple за недостатні продажі своєї продукції, які привели до надлишку непроданих деталей.

Так, виробничий план заводів Samsung передбачав розрахункові значення продажів iPhone. Але ці параметри виявилися нижчими, що призвело до «зайвих деталей». Представники корейської компанії підкреслюють, що на складах Samsung накопичилося безліч OLED-панелей, які призначені для Apple.

post image
OLED iPhone

Портал ETNews повідомляє, що Samsung Display домагається компенсації в сотні мільярдів доларів. Нагадаємо, для обслуговування замовлень конкурента в Кореї побудували завод 6-го покоління, який може забезпечити екранами 6 мільйонів iPhone в рік. На даний момент виробництво скорочено вдвічі, а представники сторін ведуть переговори. Так, в Apple планували викупити залишок продукції, але від затії відмовилися.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi CC9 з’явився в рекламному ролику

В минуле

Тренування батареї: як заряджати смартфон правильно

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.