Новини

Lifecell запустил ідеальний тариф для сучасних людей

Інтернет продовжує дешевшати, а оператори — змагатися за клієнтів. Здавалося б, вже нікого не шокувати безлімітним інтернетом. Складно також здивувати якимись дешевими тарифами. Тим не менш, один з трьох головних операторів України зміг це зробити. Як? Дуже просто. Lifecell пропонує безлімітні пакети за ціною бюджетних!


Чотири в одному: рецепт кращого тарифу

Багато операторів вже пропонували безліміт на месенджери або відео-сервіси. Але, як правило, подібні тарифні плани або були досить дорогими, або регіональними. Їх використовували, щоб підвищити кількість абонентів в тому чи іншому регіоні нашої країни. Після виконання цього завдання абонплата зростала, а умови погіршувалися. Але пристрасть до халяви в наших громадянах вбити дуже і дуже важко.

Тим не менше, здається, оператори нарешті зрозуміли, що на подібні «аукціони небаченої щедрості» люди вже не ведуться. І потрібно забезпечувати потенційних клієнтів великою кількістю безлімітів, а також зафіксувати ціни, не підвищуючи вартість зв’язку. Ідеальний тарифний план від Lifecell передбачає цілих чотири безліміти:

  • Безлімітні дзвінки на всі номери, що належать оператору
  • Безліміт на всіх основних відеосервісах, таких, як YouTube, Megogo, 1+1 Video та інших
  • Безлімітні соцмережі — Twitter, Facebook, Instagram
  • Безлімітні месенджери — Skype, Telegram, Viber, WhatsApp.

Ви можете сказати, що такими безлімітами здивувати кого-небудь дуже складно. Так, на перший погляд — так і є. Але чи багато ви знаєте тарифних планів, де всі чотири безліміти даються відразу? І при цьому зовсім смішну ціну в 40 гривень за чотири тижні? Саме тому ми і назвали такий тарифний план ідеальним.

Lifecell

Як стати щасливим користувачем кращого з тарифних планів для молоді

Якщо ви ще не є користувачем Lifecell, то необхідно придбати або сім-карту з вбудованим тарифом «Чотири безліміти», або універсальну картку. Потім ви повинні зателефонувати на безкоштовний номер 111, щоб активувати картку, і підключити тарифний план з допомогою комбінації *141*4#.

Тим ж, хто вже користується послугами оператора Lifecell стати щасливими володарями ідеального тарифу ще простіше. Досить просто ввести потрібну комбінацію, і переконатися, що у вас на рахунку є необхідні сорок гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button