Новини

Samsung Galaxy S11 отримає камеру з рідким об’єктивом

Обговорення
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, поділився новими відомостями про флагман Samsung Galaxy S11.


По-перше, він повідомив, що оптичний зум основної камери буде не таким, як ми звикли бачити в сучасних камерофонах. Камера буде забезпечувати 5-кратне наближення, але технічне виконання цього елемента буде реалізовано на принципово новому рівні.

За однією з версій, яка не була підтверджена інсайдером, смартфон отримає можливість плавного наближення в діапазоні 2-5х завдяки використанню рідкого об’єктива. Але, як то кажуть, це неточно.

Samsung Galaxy S11

Крім того, Ice Universe стверджує, що виробник смартфонів продовжить використовувати вирізи в екрані під фронтальну камеру, так як це рішення є найкращим на сьогоднішній момент, якщо порівнювати з висувними камерами.

Так що Samsung Galaxy S11 зовні нагадуватиме Samsung Galaxy S10, однак всередині нас чекатиме найсучасніша начинка.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Sasmung Galaxy Fold вже можна купити в Україні

В минуле

Pocophone F2 зможе те, чого не вміють всі iPhone 11

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.