Новини

Samsung Galaxy S11 шокує покупців своїми можливостями

Компанія Samsung Electronics отримала в Відомстві по патентах і товарних знаках США (United States Patent and Trademark Office, PTO або USPTO) і Всесвітній організації інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization, WIPO) патент на чергові розробки в області смартфонів.

Голландський ресурс LetsGoDigital доповнив схематичні начерки і описи з патенту створеними на їх основі реалістичними рендерами. 

Samsung Galaxy S11

На цей раз, в патенті описується смартфон з безрамковим екраном і спеціальна док-станція для нього. Екран загинається на всі чотири кромки і фронтальну камеру не видно. Судячи з усього, тут реалізована прихована під дисплеєм камера. Втім, в Galaxy S11 нова технологія камери може ще не з’явитися, можливо, нам доведеться почекати до Galaxy S12 в 2021 році. 

Samsung Galaxy S11

А ось розробка з другого патенту виглядає цілком готовою до випуску. Док-станція проектує в повітря важливу інформацію. Патент описує спосіб перевести 2D-фото в тривимірне стереоскопічне «повітряне зображення». Спеціально зазначається, що придумана Samsung розробка набагато дешевше, ніж існуючі рішення. Насправді, в патенті наводиться не тільки док-станція, а й інші пристрої з можливістю виведення кольорового зображення «в повітря», включаючи розумну колонку і чохол. 

Samsung Galaxy S11

Офіційний дебют серії Galaxy S11 очікується на початку 2020 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button