VodafoneНовини

Vodafone вирішив роздати абонентам ще по одній SIM-карті: для чого вона потрібна

Тепер підключити другий пристрій до інтернету стане простіше.

Всі три стільникові оператори України запропонували своїм клієнтам нову революційну послугу. Відтепер на один номер можна буде отримати одразу дві SIM-карти. Для чого потрібна ще одна картка та як вона розширить можливості абонентів?


Друга SIM-ка дозволить користуватися інтернетом, що входить у тарифний план абонента, одразу на двох пристроях. Таким чином вдасться уникнути проблеми, яка має місце при звичайній роздачі інтернету: переривання сесії під-час телефонного дзвінка. Щоправда, додаткова картка не матиме деяких базових функцій. З неї не можна буде дзвонити, відправляти СМС та запити USSD.

Мобільний оператор Vodafone пропонує сервіс «Інтернет для другого девайсу» у пакетах ULTRA у звичайні версії та версії VIP, RED XL та XXL, а також SuperNet Unlim. Доступна послуга і в пакетах для бізнес-клієнтів Red Business L, XL, Ultra та VIP. У більшості пакетів послуга буде безкоштовною. Для решти оплата за місяць користування сервісом становитиме 50 грн. Щоб отримати доступ до другої SIM-ки, потрібен спеціальний стартовий пакет, який коштує 25 грн.

У Київстар сервіс теж є безкоштовним майже для усіх клієнтів. А для тих, чиї тарифні плани не містять даної послуги, вона вартуватиме 50 грн за чотири тижні.

Натомість у найменшого з операторів «великої трійки» ціна за користування новітньою опцією — лише 25 грн за чотири тижні. Ця послуга у lifecell називається «МультиSIM інтернет».

Використовувати додаткову інтернет-карту можна на лише на смартфонах та планшетах, але й на автомагнітолах, роутерах, ноутбуках, відеокамерах та навіть захисних системах. Така універсальність нового сервісу вже зробила його надзвичайно популярним поміж українців. Навіть найменший оператор країни lifecell вже популяризував послугу серед майже півмільйона своїх клієнтів. А у Vodafone розповіли, що планують до кінця 2022 року розширити коло прихильників прогресивної послуги ще на 50 тис. абонентів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button