Новини

Samsung Galaxy S11: названо головне нововведення флагмана

Обговорення
Samsung Galaxy S11 Plus

У мережі з’явилися нові подробиці про наступний флагманський смартфон Samsung, який зараз щосили готується до випуску корейським виробником. Їх опублікував відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної техніки.


За словами джерела, головним оновленням в Samsung Galaxy S11 в порівнянні з попередниками стане основна камера. Як уточнив Ice Universe, в камері необов’язково буде використовуватися датчик розширенням 108 Мп, але рішення має бути «сильніше рівня 108 Мп». Судячи з усього, мова йде про новий процесор обробки, оптику і програмні рішення.

Згідно з більш ранніми витокам, в смартфонах серії S очікується поява 108-мегапіксельної камери з п’ятикратним оптичним зумом, екран 90 або 120 Гц без «водоспаду», більш зручний і швидкий підекранний сканер відбитків пальців.

Дебют і початок продажів Samsung Galaxy S11 очікується в лютому-березні наступного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названа двадцята кращих у світі смартфонів

В минуле

Київстар покриє 4G всю зону відчуження

В майбутнє

Також буде цікаво