Новини

Smartisan Nut Pro 3 – смартфон для любителів MacOS

Раніше ми вже публікували фотографії, на яких були зображені частини корпусу нового смартфона компанії Smartisan, а пізніше в Мережі з’явився і якісний рендер.

Нагадаємо, пристрій одержав нестандартний дизайн камери, яка поміщається в прямокутному блоці в лівому верхньому кутку задньої панелі. Камера отримала чотири датчика зображення, а також світлодіодний спалах.

Тепер же в китайській соціальній мережі опублікували фотографію лицьової частини цього смартфона, який проходить під назвою Smartisan Nut Pro 3.

Екран пристрою загнутий з боків і має каплевідний виріз для фронтальної камери. На смартфоні, імовірно, запущено додаток браузера, але особливу увагу привертає нижня частина екрану, в якій в ряд вибудувані іконки додатків. Відразу ж виникають асоціації з операційною системою macOS.

Smartisan Nut Pro 3

Варто додати, що прошивка Smartisan OS на базі Android створюється ще з 2013 року. Можливо, це її нова версія.

Оновлено: якщо припустити, що на екрані запущена гра, а внизу знаходяться іконки швидких дій (атаки, заклинання і так далі), то все стає набагато простіше і зрозуміліше. Почекаємо офіційного анонса, який не за горами.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button