Новини

OnePlus 7T у версії McLaren Edition на перших фотогарфіях

Обговорення

Кілька днів тому ми дізналися , що компанія OnePlus крім смартфонів 7T і 7T Pro найближчим часом може представити ще й 7T Pro 5G McLaren Edition.


І тепер ми можемо говорити про це практично впевнено, так як відомий інсайдер OnLeaks опублікував зображення звичайної версії OnePlus 7T і версії McLaren Edition.

OnePlus 7T Pro McLaren Edition

OnePlus 7T Pro McLaren Edition

Як можна бачити, апарат буде виглядати приблизно так само, як торішній OnePlus 6T McLaren Edition, тобто основним кольором буде чорний, а акценти будуть помаранчевими.

OnePlus 7T Pro McLaren Edition

OnePlus 7T Pro McLaren Edition

Звичайна модель OnePlus 7T Pro буде доступна в новому кольорі – Haze Blue. Мабуть, в OnePlus вирішили, що поточний Nebula Blue вийшов дуже вдалим, так що вирішили запропонувати швидше новий відтінок, ніж колір.

OnePlus 7T Pro McLaren Edition

OnePlus 7T Pro McLaren Edition

Що стосується відмінностей OnePlus 7T Pro McLaren Edition від звичайного смартфона, про них поки нічого невідомо. Є припущення, що McLaren Edition отримає підтримку 5G. Також може бути збільшена потужність швидкої зарядки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

YouTube підготував неприємний сюрприз для власників Smart TV

В минуле

GoPro Hero 8 – стала відома дата виходу та перші подробиці

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.