Новини

Cyberpunk 2077 – це доросла гра де немає чорного і білого

Провідний дизайнер квестів Cyberpunk 2077 Павло Саско поговорив з журналістами «Польського радіо» і поділився деякими новими подробицями очікуваної гри. На цей раз всі подробиці стосувалися ігровий історії.

За словами пана Саско, в Cyberpunk 2077 розповідається кінематографічна історія, націлена на зрілу аудиторію. Більш того, на противагу багатьом сучасним іграм, Cyberpunk 2077 не цурається зачіпати складні теми, в тому числі і проблеми, з якими ми стикаємося в наш час. Розробник не став пояснювати, про що конкретно йде мова, але воно й на краще: створюється інтрига.

cyberpunk 2077 Україна

Автори вважають, що дана «доросла» історія зажадає від гравців дивитися на події, що відбуваються з декількох точок зору: дуже рідко ігрові ситуації будуть або «білими», або «чорними». Як і в житті, зазвичай все, що відбувається – це відтінки чорного і білого.

В Cyberpunk 2077 переважають чотири стилі: ентропізм, кітч, неомілітарізм і неокітч. Всі вони будуть впливати не тільки на зовнішній вигляд персонажів, але також на архітектуру районів Найт-Сіті.

Основне завдання нашого головного героя – вирватися з Найт-Сіті і влаштувати краще життя. Пошуки чіпа безсмертя, про який ми знаємо вже кілька місяців, тісно пов’язані з головною метою, тому вибудовані гравцем відносини з Джонні Сільверхендом (героєм Кіану Рівза) безпосередньо вплинуть на підсумкову кінцівку.

Реліз Cyberpunk 2077 запланований на 16 квітня наступного року.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button