Новини

Samsung Galaxy S11: революційний екран та камера

Обговорення
Samsung Galaxy S11

Відомий  мережевий інформатор Ice Universe поділився наявною у нього на даний момент інформацією про прийдешній флагманський смартфон Samsung Galaxy S11.


На даний момент Samsung поки до кінця не визначився, чи буде екран смартфона Samsung Galaxy S11 підтримувати частоту оновлення картинки 90 Гц або ж виробник встигне замовити до того моменту панелі з частотою 120 Гц.

Однак в тому, що Samsung Galaxy S11 отримає кращий екран в індустрії (на момент виходу), сумніватися не доводиться. Примітно те, що незважаючи на відсутність фізичних кнопок блокування та регулювання гучності з боків, екран не буде мати сильний вигин з боків, як у Vivo Nex 3 або Huawei Mate 30 Pro. Тобто вигин, як в Galaxy Note10 залишиться, але кут буде помітно менше 90 °.

Раніше з’явилася інформація про те, що Samsung Galaxy S11 отримає революційну камеру , в якій буде використовуватися технологія, аналогічна Deep Fusion у iPhone 11 Pro.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy M10s з AMOLED екраном та швидкою зарядкою оцінили в 3200 грн

В минуле

MIUI 11 буде працювати повільніше попередниці

В майбутнє

Також буде цікаво