Samsung Galaxy S11
Обговорення

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, торкнувся теми функції Deep Fusion в новому смартфоні iPhone 11 Pro.


Нагадаємо, після виходу смартфона Apple обіцяє випустити оновлення, яке додасть нову технологію обробки зображення Deep Fusion. Остання використовує машинне навчання для обробки знімків, оптимізації текстур, зменшення шумів і поліпшення загальної якості знімків. Суть роботи технології полягає в тому, що ще до того, як ви натиснете на кнопку затвора, камера вже зробить чотири знімки. Після цього будуть зроблені ще чотири фотографії. Потім кращі моменти з усіх знімків будуть об’єднані в одну фотографію максимально можливої ​​якості.

Так ось, згідно інсайдерської інформації, Samsung також працює над аналогічною функцією, яка буде використовувати нейронний процесор при створенні фотографій і відеороликів. Ця технологія буде реалізована у флагманському смартфоні Samsung Galaxy S11.

Раніше те ж джерело заявило, що в камері смартфона Samsung Galaxy S11 розробники реалізують щось дійсно революційний, а також порекомендував пропустити Galaxy Note10 .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi Note 8 Pro вже з’явився в українських магазинах

В минуле

Chuwi UBook Pro – новий робочий планшет на Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво