Samsung Galaxy S11
Обговорення

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, зробив тільки що дуже гучну заяву.


За його словами, в камері смартфона Samsung Galaxy S11 розробники реалізують щось дійсно революційний. На жаль, конкретики поки що немає, проте інсайдер настільки під враженням від наявної у нього інформацією, що він рекомендує фанатами Samsung утриматися від покупки Samsung Galaxy Note10 і дочекатися виходу Samsung Galaxy S11.

У камері Samsung Galaxy S11 буде реалізовано те, чого ніхто ніколи раніше не бачив. Шанувальники Samsung для який камера смартфона має великого значення, будь ласка, пропустіть Samsung Galaxy Note10.

Ice Universe

Зазвичай за подібними натяками слід більш конкретна інформація. Чи йде мова про неймовірну чутливості сенсора, про якісні нічні знімки, вражаючий зум або про щось інше, ми дізнаємося, хочеться вірити, найближчим часом.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy A30s виявився не кращим варіантом для покупки

В минуле

Redmi Note 8 вразив неймовірною якістю фото

В майбутнє

Також буде цікаво