Samsung Galaxy S11 зробив Galaxy Note10 неактуальним ще до виходу

Зараз на головній

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, зробив тільки що дуже гучну заяву.


За його словами, в камері смартфона Samsung Galaxy S11 розробники реалізують щось дійсно революційний. На жаль, конкретики поки що немає, проте інсайдер настільки під враженням від наявної у нього інформацією, що він рекомендує фанатами Samsung утриматися від покупки Samsung Galaxy Note10 і дочекатися виходу Samsung Galaxy S11.

У камері Samsung Galaxy S11 буде реалізовано те, чого ніхто ніколи раніше не бачив. Шанувальники Samsung для який камера смартфона має великого значення, будь ласка, пропустіть Samsung Galaxy Note10.

Ice Universe

Зазвичай за подібними натяками слід більш конкретна інформація. Чи йде мова про неймовірну чутливості сенсора, про якісні нічні знімки, вражаючий зум або про щось інше, ми дізнаємося, хочеться вірити, найближчим часом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як швидко відписатися від настирливих листів на електронну пошту

Сьогодні поговоримо про те, як позбутися від спаму на електронну пошту від різних інтернет-магазинів та інших організацій. Електронна пошта сьогодні...

Більше схожих статей