Новини

Експерти розповіли як взламати iPhone на iOS 13

Apple нерідко називала свою мобільну операційну систему однією з найбільш захищених і безпечних, але хакерам вже вдалося знайти серйозну уразливість в одній з останніх бета-версій iOS 13. Як виявилося, при бажанні можна легко обійти FaceID, TouchID і пароль блокування навіть без спеціальних пристроїв і програмних хитрувань.

Джерелом знайденої діри в безпеці системи стали голосові функції самого смартфона. Використовуючи Siri і VoiceOver, можна всього за кілька секунд отримати доступ до списку контактів власника iPhone. Для активації бага необхідно зателефонувати на смартфон по FaceTime, потім відповісти на дзвінок повідомленням, включивши VoiceOver за допомогою Siri. Після відключення VoiceOver зловмисник отримує доступ до останніх набраних контактів, звідки без проблем відкривається доступ до телефонної книги.

Аналогічна «діра», пов’язана з галереєю зображень, раніше була виявлений в iOS 12 . Фахівці в сфері IT-безпеки настійно рекомендують власникам iPhone відключити доступ до голосового асистента Siri з заблокованого екрану до виходу відповідних патчів iOS.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button